وام با سیم کارت

وام با سیم کارت

در تعریف خدمات مالی و تأمین سرمایه باید گفت، از بین انواع وام‌هایی که به‌صورت فوری و بدون ضامن ارائه می‌شوند، وام با سیم کارت راحتی و سادگی ویژه‌ای دارد. به عنوان نمونه در وام با سند خودرو، به دلیل پروسه طولانی‌تر انجام مراحل، به طور معمول زمان بیشتری برای دریافت وام نیاز است، اما برای دریافت وام با سیم کارت، کمترین زمان ممکن، برای انجام فرایندهای اداری سپری می‌شود. اگر برای شما هم سوال پیش آمده که چرا وام با سیم کارت همراه اول پرداخت می شود، ادامه این نوشته را همراه باشید.

3 دلیل برای ارزش و قیمت سیم کارت

برای توضیح در خصوص پرداخت وام با سیم کارت، ابتدا باید گفت که در زندگی، ما انسان‌ها از وسایل ارتباط جمعی و ابزارهای ارتباطی زیادی استفاده می‌کنیم که یکی از مهمترین آنها تلفن همراه است. بنابراین تقریبا همه ما صاحب دستکم یک سیم کارت هستیم.

ارزش قیمتی شماره یک سیم کارت در یک کشور ممکن است به دلایل گوناگونی وابسته باشد و ممکن است که بر اساس آنها یک خط تلفن همراه، گران و یا ارزان باشد. اما در کل، چندین عامل می‌توانند در ارزش و بالا رفتن قیمت یک خط تلفن در یک کشور تأثیرگذار باشد؛

تنظیمات بازار

در اکثر کشورها، تنظیمات بازار و شرایط اقتصادی می‌توانند به شدت بر قیمت خدمات مخابراتی اثر بگذارد. یعنی رویکرد تجاری اپراتورهای مخابراتی در کشور، ممکن است موجب افزایش قیمت‌ها شود.

هزینه‌های نگهداری و توسعه شبکه

افزایش هزینه‌های نگهداری، به‌روزرسانی و توسعه شبکه‌های مخابراتی می‌تواند موجب افزایش قیمت‌ها شود. این هزینه‌ها ممکن است به دلیل نصب تجهیزات پیشرفته و به‌روز و همچنین پشتیبانی از خدمات با کیفیت بالا ایجاد شود.

تقاضا و عرضه

در بازارهای مالی نسبت تقاضا و عرضه هر کالایی، می‌تواند بر قیمت‌گذاری آن کالا اثرگذار باشد. برای نمونه، در صورتی که تقاضا برای یک خط سیم کارت خاص بسیار زیاد شود و عرضه آن محدود باشد، این قضیه منجر به گرانی سیم کارت می‌شود.

دریافت وام با سیم کارت

چرا وام از طریق سیم کارت؟

در دنیای امروزه ما، مفهوم وام به معنی درخواست پول از بانک نمی‌باشد. بلکه با توجه به تغییرات در ماهیت پول و اقتصاد و نیاز فوری افراد به سرمایه، مفهوم گرفتن وام نیز تغییر کرده است. وام‌ها به طور معمول از سوی انواع مراکز تأمین مالی و مؤسسات خصوصی، بر روی دارایی افراد، تعلق می‌گیرد. یعنی پرداخت پول از سوی مراکز تأمین مالی، در ازای ارائه تضمین بازپرداخت وام، با یک دارایی ارزشمند از سوی درخواست دهنده وام.

به همین دلیل هر نوع از دارایی‌های فردی که دارای ارزش مادی و پولی باشد، این امکان را فراهم می‌کند که بهره‌های بیشتری مانند دریافت انواع وام آزاد را نیز به همراه داشته باشد.

در کشور ما و بسیاری از نقاط دنیا، سیم کارت ماهیت مالکیتی دارد، به این‌صورت که سند هر سیم کارت، به عنوان دارایی و اموال یک شخص ثبت می‌گردد. و به همین خاطر هر سیم کارت دارای ارزش و قابلیت قیمت‌گذاری و انتقال سند می‌باشد.

وام با سیم کارت همراه اول

همراه اول، نخستین و قدیمی ترین اپراتور همراه اول در کشور ماست. و به همین دلیل می‌توان گفت شماره‌های تلفن همراه اول، از قدیمی ترین شماره‌های موبایل هستند که برخی از آنها قدمتی بیشتر از 25 سال نیز دارند.

شماره‌های اپراتور همراه اول، پیش شماره‌های 911 ، 912 و… تا 918 را شامل می‌شوند، که به خط ثابت نیز معروف هستند. تقریبا می‌توان گفت که دیگر این سیم کارت ها از سوی اپراتور به بازار ارائه نمی‌شوند. و فقط در برخی موارد و شماره های خاص.

در بین تمام دلایل مهم و اقتصادی، می‌توان گفت چون سیم کارت‌های همراه اول به دلیل اینکه دیگر عرضه نمی‌شوند و تنها شماره‌های قدیمی آنها قابل خرید و فروش و انتقال سند می‌باشد، و از طرفی دیگر تقاضای بسیار بالایی برای آنها وجود دارد، به همین دلیل ارزش قیمتی بسیار بالایی را پیدا کرده اند. قیمت‌هایی از چند ده میلیون تومان تا چندصد میلیون تومان و حتی چند میلیارد تومان. به همین دلیل دارایی بسیار ارزشمندی محسوب می‌شوند.

وام با سیم کارت همراه اول

راپیت لون، ارائه دهنده انواع وام فوری

چطور وام با سیم کارت همراه اول درخواست دهیم؟

همانطور که گفتیم، وام با سیم کارت گزینه بسیار مناسبی برای اشخاص می‌باشد. برای اولین قدم در این مورد باید گفت که  چگونه می‌توان برای دریافت این نوع وام اقدام کرد؟

در صورتی که می‌خواهید وام روی سیم کارت را دریافت نمایید و از قیمت‌گذاری سیم کارت همراه اول خود اطمینان دارید، در این‌صورت می توانید نسبت به دریافت وام اقدام کنید و با مؤسسه‌هایی که انواع وام های آزاد و وام فوری مانند وام آزاد با سند ملکی را ارائه می‌دهند، ارتباط برقرار نمایید.

البته این را هم در نظر داشته باشید، چنانچه از قیمت سیم کارت خود مطمئن نیستید، می‌توانید با یک درخواست سریع و تماس با کارشناسان، از قیمت لحظه‌ای سیم کارت خود آگاه شوید.

برای مشاوره در امور مالی و سرمایه گذاری، و همچنین درخواست وام با سیم کارت، هم اینک با کارشناسان راپیت لون تماس بگیرید. 26293720-021

بنابراین می توان گفت، چنانچه دارای مالکیت دستکم یک سیم کارت و همچنین مدارک هویتی خود هستید، می‌توانید با ارتباط با یکی از مؤسسات مالی، مشاوره لازم را دریافت نمایید و بدون نیاز به اقدام خاصی، کارشناسان مجموعه نسبت به پرداخت وام با سیم کارت برای شما اقدام می‌کنند.

 

نحوه دریافت وام با سیم کارت همراه اول به طور خلاصه

تماس با مؤسسه ارائه دهنده وام:

با جستجو می‌توانید شماره و آدرس یکی از مؤسسات ارائه دهنده خدمات مالی و پرداخت وام را پیدا و درخواست خود را ثبت کنید.

مشاوره برای ارزش‌گذاری قیمت سیم کارت:

در صورتی که قیمت سیم کارت خود را نمی‌دانید، می توانید به کارشناسان آن مجموعه درخواست دهید و در کوتاهترین زمان ممکن، ارزش مالی سیم کارت را اعلام خواهند کرد.

بررسی و دریافت مدارک مورد نیاز وام:

چنانچه تصمیم نهایی برای دریافت وام با سیم کارت را داشته باشید، مدارک شناسایی را از شما دریافت و مراحل پرداخت وام را آغاز می‌کنند.

تعیین زمان برای دریافت وام:

پس از بررسی و اعلام نتیجه، زمان ممکن برای پرداخت وام را با شخص درخواست دهنده هماهنگ می‌شود.

آماده کردن مدارک و حضور در یکی از شعبه‌های امور مشترکین:

این مراحل توسط کارشناسان مجموعه انجام می‌شود.

انجام امور اداری و در نهایت، دریافت مبلغ وام:

پس از طی کارهای گفته شده، که کمتر از چند ساعت طول می کشد، مراحل اداری اتمام و مبلغ وام به حساب شخصی که وام را درخواست داده، واریز می‌شود.

ارائه انواع خدمات مالی و سرمایه گذاری | راپیت لون - مشاوره امین شما

مواردی درباره ارزش سیم کارت، مالکیت و نحوه دریافت این نوع از وام سیم کارت همراه اول با توضیحات و به‌طور خلاصه گفته شد. شرایط در رهن بودن سیم کارت به دلیل اطمینان بازپرداخت وام یک نیاز ضروری است و به طور معمول، پس از بازپرداخت وام، سیم کارت بلافاصله به مالک اصلی و شخص درخواست کننده وام انتقال داده می‌شود و در این شرایط نگرانی از بابت از دست دادن سیم کارت از بین می‌رود.

وام با تضمین های دیگری نیز وجود دارد، مانند وام از روی سند خانه، اما درخواست وام از طریق سیم کارت، با توجه به ارزش قیمتی سیم کارت ثابت و به طور کلی سیم کارت‌های همراه اول رند، و انجام مراحل اداری چند ساعته، یکی از روشهای بسیار ساده و سریع برای دریافت هر نوع وام فوری محسوب می‌شود و بخاطر همین موضوع در رده بهترین نوع وام فوری و وام آزاد قرار گرفته است.

و طبق توصیه همیشگی ، برای دریافت وام از طریق سیم کارت نیز، مانند هر اقدام دیگری در زمینه‌های مالی و اقتصادی، با کارشناسان این حوزه مشورت نمایید.

وام روی سند ملکی
1

وام روی سند ملکی

ارایه وام روی سند ملکی, به مقدار 50…

مشاهده خدمت
مشاوره سرمایه گذاری
6

مشاوره سرمایه گذاری

بدون ریسک با خیالی آسوده و با کمترین…

مشاهده خدمت
دسته بندی ها
وام ها و تسهیلات
آواتار کارشناس فنی

کارشناس فنی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. آواتار علی کاظم زاده

  سلام ، من یه سیم کارت 912 دارم که پرسیدم حدود 30م تومن می ارزد. با این هم امکان وام دارم؟ با تشکر

 2. آواتار علی کاظم زاده

  سلام ، من یه سیم کارت 912 دارم که پرسیدم حدود 30م تومن می ارزد. با این هم امکان وام دارم؟ با تشکر

  1. آواتار کارشناس فنی

   سلام و وقت بخیر. بله، مشکلی از بابت ارائه وام با سیم کارت نیست. فقط بفرمایید که سیم کارت به نام خودتون هست و مشکل قطعی خط داره یا خیر؟در صورت تمایل شمارتون رو به کارشناسان اعلام کنید تا راهنمایی کنند.

 3. آواتار آراد نقیلو

  سلام. شما سیم کارت هم میفروشید با وام؟

راپیت لون | مرکز تامین سرمایه و مشاوره سرمایه گذاری | وام خودرو | وام سیم کارت | وام با سند ملکی | وام روی طلا | وام فوری

به راهنمایی و یا مشاوره مالی نیاز دارید؟

تمامی حقوق محفوظ است.