Vam sanad 1 راپیت لون - وام فوری بدون ضامن | وام فوری با سند ملکی | وام روی طلا ، خودرو ، سیم کارت

وام روی سند خانه

وام روی سند خانه یکی از روش هایی ست که به افراد و کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا با استفاده از ملک خود، از بانک‌ها و مؤسسات مالی وام یا اعتبار مالی دریافت نمایند. در اینجا به تفصیل در مورد شرایط دریافت وام فوری با سند ملکی ، ویژگی‌ها، مزایا و مراحل مورد نیاز برای دریافت وام از روی سند خانه صحبت خواهیم کرد.

در مورد ویژگی وام از روی سند ملکی می توان گفت که یک نوع وام یا اعتبار مالی است که با تضمین یک ملک از سمت شخص درخواست دهنده ، وام روی سند ملکی تعلق می گیرد. این ملک به طور معمول یک خانه، زمین، واحد اداری و یا تجاری و مغازه می‌تواند باشد، و البته باید در نظر گرفته شود تا زمانی که وام از روی سند ملکی به طور کامل پرداخت نشده باشد، ملک به عنوان تضمین برای بانک یا مؤسسه مالی باقی می‌ماند.

فهرست مطالب

وام فوری با سند ملکی

معایب و مزیت های وام از روی سند خانه

دریافت این نوع وام که با  تضمین از روی سند خانه گرفته می شود ، مزیت ها و معایب خود را نیز دارد. این نوع از وام ها هم از سوی بانک ها ارائه می شوند و هم از جانب مؤسسات مالی.

در صورتی که بتوان این وام ها را از مؤسسات مالی دریافت کرد، می توان گفت که یکی از مزیت های بسیار مهم وام روی سند خانه این است که، برای افراد با سوابق اعتباری و گردش های مالی محدود، که نمی‌توانند نسبت به دریافت وام میلیاردی با سند ملکی اقدام کنند، فرصت اعتباری مناسبی را می‌دهد. و همچنین یکی دیگر از برتری های وام در خارج از سیستم بانکی، نسبت به وام های بانکی این است که از انجام مراحل سخت معرفی ضامن نیز آسوده خواهند بود.

وام فوری با سند ملکی بدون ضامن ، مزایای زیادی دارد اما در عین حال ممکن است دارای معایبی نیز باشد. از معدود و یا حتی تنها مورد مهم این وام این است که در صورت عدم پرداخت اقساط وام، خطر از دست دادن ملک و تضمین وجود دارد. که البته در سایر وام های ملکی بانک نیز اینطور می باشد.

شرایط دریافت وام روی سند خانه

برای این وام نیز مانند سایر وام ها شرایط دریافت وجود دارد. این شرایط شامل خود ملک، سند آن، وضعیت شخص درخواست دهنده و بسیاری از موارد باشد، برای درخواست این وام به طور خلاصه این موارد مهم می باشند:

سن فرد درخواست کننده وام ، باید بالای ۱۸ سال باشد.

وام روی سند ملک با کاربری مسکونی یا اداری فقط در شهر تهران ، کرج و حومه امکان پذیر می باشد.

برای درخواست هرگونه وام میلیاردی با سند ملکی ، داشتن سند تک برگ، بنچاق و پایان کار الزامی است.

اگر سند ملک به نام دو نفر باشد ( مالکیت به صورت دانگی باشد ) حضور هر دو شخص مالک الزامی است و به هیچ وجه با وکالت نامه از شخص دوم نمی توان وام روی سند ملک تهران و کرج را دریافت نمود.

سند ملک مورد تضمین نباید در هیچ گونه دین و رهنی باشد.

مدارک لازم برای وام از روی سند خانه

داشتن مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی

مدارک ملک مانند سند رسمی ، پایان کار، بنچاق

چک صیادی و سفته

مراحل دریافت وام فوری با سند ملکی

مراحل دریافت وام از روی سند ملکی ساده و کوتاه می باشد. در اولین مرحله ارسال درخواست و تماس با موسسه مالی و ارائه دهنده وام است. و سایر مراحل با راهنمایی کارشناسان مجموعه پیش خواهد رفت.

در صورتی که مدارک ملکی برای وام از روی سند خانه هیچ گونه مشکلی نداشته باشد و شخص درخواست دهنده نیز سوابق مالی مناسبی داشته باشد، موارد اداری برای دریافت وام میلیاردی با سند ملکی به آسانی پیش خواهد رفت.

ارسال درخواست به مجموعه تأمین مالی و ارائه دهنده وام

بررسی درخواست ، اعتبار و مدارک توسط کارشناسان مجموعه

ارزیابی ملک و تعیین مقدار سقف وام از روی سند ملکی

انجام مراحل انتقال رهن سند ملکی در مؤسسه مالی

تکمیل توافق‌نامه ها بین ارائه دهنده و دریافت کننده وام روی سند خانه

تعیین نحوه بازپرداخت وام از نظر مبلغ و تعداد تقسیط

پایان مراحل و واریز وام به حساب درخواست کننده وام از روی سند ملکی

وام روی سند خانه شما

راپیت لون ، ارائه دهنده انواع وام فوری و بدون ضامن

 

بازپرداخت وام روی سند خانه

برای بازپرداخت وام از روی سند خانه به طور معمول مهلت پرداخت 1 تا 6 ماهه وجود دارد و توافقی ست که بین دو طرف وام یعنی مؤسسه ارائه دهنده و شخص درخواست کننده وام انجام می شود. در برخی از موارد و در شرایط خاصی ممکن است که بازپرداخت وام روی سند خانه به مدت زمان بیشتری نیز افزایش یابد.

سایر موارد برای دریافت وام میلیاردی با سند ملکی

دریافت وام میلیاردی با سند ملکی در خارج از سیستم بانکی به معنای دریافت وام از روی سند ملکی  از منابع مالی خصوصی یا موسسات غیربانکی است. در این موارد، افراد سرمایه گذار و یا مؤسسات غیربانکی وام میلیاردی با سند ملکی ارائه می‌دهند.

در اینجا چندین مورد مهم و مرتبط با درخواست وام از روی سند ملکی در خارج از سیستم بانکی را بررسی می کنیم:

یافتن منابع مناسب: برای دریافت وام فوری با سند ملکی از خارج از سیستم بانکی، ابتدا باید منابع مالی مناسب را پیدا کرد. این منابع ممکن است افراد خصوصی، تعاونی‌، شرکت‌ سرمایه گذاری و یا مؤسسات مالی غیربانکی باشند. اینکه کدام یک منابع مالی بهتر، مراحل دریافت ساده تری دارند را باید در نظر گرفت.

بررسی و انتخاب نوع وام: باید با دقت منابع مالی مختلف برای دریافت وام ارزیابی شود. نرخ بهره وام روی ملک ، شرایط پرداخت، و مدت زمان بازپرداخت را مورد بررسی قرار داد. انتخاب منبعی با نرخ بهره مناسب و شرایط معقول مهم است.

توافق‌نامه وام : بعد از انتخاب منبع وام، یک توافق‌نامه باید تنظیم و امضا شود. این توافق‌نامه شامل شرایط و قوانین اختصاصی بین دو طرف برای وام خواهد بود. بنابراین دقت در شرایط و مفاد مورد قرارداد بین دو سمت وام ملکی مهم و ضروری خواهد بود.

ارزیابی ملک و تضمین: ارائه دهندگان منابع مالی برای ارائه وام روی سند خانه مراحل ارزیابی ملک و تضمین وام را بررسی می کنند. گاهی ارزش گذاری کمتر از مقدار ارزش واقعی ملک می باشد. اما به واسطه اینکه این ارزش گذاری فقط تضمین بازپرداخت وام می باشد، بنابراین هیچ گونه مشکلی را ایجاد نمی کند.

بازپرداخت وام: پس از دریافت وام فوری با سند ملکی، باید بازپرداخت وام طبق مدت زمان توافق شده پرداخت شود. پس از پرداخت اقساط وام در سررسید تعیید شده، ملکی که به عنوان تضمین در رهن ارائه دهنده وام قرارگرفته بود ، از رهن خارج شده و در اختیار شخص وام گیرنده قرار می گیرد.

گاهی وام فوری با سند ملکی در خارج از سیستم بانکی ممکن است با ریسک‌های اضافی همراه باشد و همچنین نرخ بهره‌ای بالاتر داشته باشند. بنابراین، لازم است قبل از انجام هرگونه تعهدی، توافق‌نامه و شرایط وام ملکی ، با دقت مورد بررسی قرار گیرد و با مشاوره درست با کارشناسان، تصمیم درست حاصل شود. البته وام روی سند خانه از مؤسسات مالی خصوصی شامل مزیت هایی ست که ارزش بالایی برای تامین منابع مالی آزاد را دارند.

دسته بندی ها
تامین مالی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

راپیت لون | مرکز تامین سرمایه و مشاوره سرمایه گذاری | وام خودرو | وام سیم کارت | وام با سند ملکی | وام روی طلا | وام فوری

به راهنمایی و یا مشاوره مالی نیاز دارید؟

تمامی حقوق محفوظ است.