وام روی سند ملک

معرفی خدمات وام روی سند ملکی بدون ضامن

آیا وام فوری روی سند ملکی، نیاز شما برای انجام امور مالی‌تان می باشد؟ و یا برای به دست آوردن وام‌های مورد نیاز خود، از روش های طولانی و پیچیده‌ای استفاده می‌کنید؟ اگر همچنان برای دریافت هر نوع وام روی اموال ملکی خود دچار مشکلاتی هستید، موسسه راپیت لون، ارائه دهنده انواع وام‌های ملکی و بدون ضامن، شما را از انجام مراحل سخت و طاقت فرسای دریافت وام‌های بانکی آسوده کرده است.

حالا با وامی که روی ملک خود دریافت می‌کنید، به سادگی می توانید سرمایه خود را به دست آورید. راپیت لون در کمترین زمان ممکن وام فوری را روی سند ملکی به شما ارائه می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید، ارتباط با کارشناسان مؤسسه است، با یک تماس تلفنی سریع و آسان، و یا پرکردن فرم درخواست وام، به مبلغ سرمایه مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید. دیگر نیازی به پر کردن فرم‌های طولانی و پیچیده نیست، وام روی سند ملکی بدون ضامن، همه چیز را برای شما آسان کرده است!

جزییات وام از رپیت لون

جزییات وام فوری روی سند ملکی

برای درخواست های شما ساده ترین روش ها را در نظر گرفته ایم. شرایط و جزییات وام شامل مواردی ست که با در نظر گرفتن آنها، ما قادر به ارایه خدمات تامین سرمایه به شما می باشیم.

وام روی سند ملک تنها در شهر تهران، کرج و حومه می‌باشد، و دریافت وام ملکی، فقط در استان تهران، کرج و حومه تهران، با کاربری مسکونی و یا اداری انجام می‌شود. در سایر استان‌ها و شهرستان‌ها، از ارایه خدمات وام معذور هستیم.

برای درخواست هرگونه وام با تضمین سند ملکی، داشتن سند تک برگ، بنچاق و پایان کار الزامی است. در صورتی که سند ملک به نام دو نفر باشد (دانگی) حضور هر دو شخص مالک الزامی است و به هیچ وجه با وکالت نامه از شخص دوم نمی توان وام را درخواست داد. همچنین باید در نظر گرفت که سند ملک در هیچ گونه دین و رهنی نباشد.

مزیت‌های دریافت مبلغ روی سند ملکی، شامل کاهش زمان درخواست، حفظ سرمایه و اموال شخصی، به علاوه کاهش هزینه‌های تأمین مالی برای متقاضیان وام است. همچنین به مشتریان این امکان را می‌دهد تا در مواقعی که به یک وام فوری نیاز دارند، بدون مراجعه به بانک، از خدماتی مالی و تأمین سرمایه استفاده کنند. به ویژه اشخاصی که در تهران و کرج هستند به سادگی می توانند وام روی سند ملک تهران را درخواست دهند.

مزیت وام از رپیت لون

مزیت های وام فوری روی سند ملکی

انواع وام ملکی از آنجایی پرطرفدار هستند که نیاز به ایجاد حساب و سپرده گذاری طولانی مدت در بانک ها و موسسات مالی ندارند و چنانچه نیاز به تامین مبلغ سرمایه باشد، بدون هیچ گونه مبلغی به عنوان سپرده، می‌توان از وام فوری بهره برد.

زمان یکی از اولویت‌های مهم در تامین سرمایه و نیازهای مالی می‌باشد. هرگونه درخواست و اقدام جهت وام ملکی، نیازمند طی شدن مراحل بسیار طولانی درخواست وام از بانک ها می باشد. اما در این روش نیاز به انجام مراحل طولانی نمی‌باشد، و در نتیجه زمان دریافت وام از روی ملک به شدت کاهش می یابد. پرداخت آنها نیز به علت کوتاه بودن زمان انتظار برای تایید، از سریعترین نوع دریافت وام‌ها است.

یکی از مشکلات تامین سرمایه با توجه به رشد شدید قیمت ها، فراهم کردن سرمایه‌های چندین میلیاردی ست. در این مدل از تامین سرمایه، می‌توان بدون نگرانی، مبالغ بسیار بالایی را برای سرمایه گذاری فراهم نمود.

رپیت لون | وام فوری | وام آزاد

راه های دریافت وام روی سند ملکی

چگونه می توان وام را روی سند ملکی درخواست داد؟

اگر شما به دنبال دریافت و تأمین سرمایه از طریق ملک مسکونی، اداری و یا تجاری هستید و وام آزاد با سند ملکی گزینه جذابی برای شما است، اولین قدم برای شما ارسال درخواست به کارشناسان راپیت لون می باشد. از راه‌های گوناگونی مانند پر کردن فرم درخواست و یا تماس مستقیم با تلفن های موجود، درخواست خودتان را ثبت بفرمایید. در مرحله بعد تمام شرایط و محدودیت‌های مربوط به وام و همچنین شرایط شما به صورت کامل بررسی می‌گردد و در نهایت پس از تایید کارشناسان و تاییدیه شخص درخواست دهنده وام، مراحل نهایی وام روی سند ملک انجام می‌شود.

مطالعه و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص وام روی سند خانه

هم اکنون از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید

درخواست وام از طریق ملک شما

  پرسش های متداول

  به تعدادی از سوالات پرتکرار شما در خصوص وام پاسخ داده ایم !

  آیا در هنگام دریافت وام ملک، انتقال سند انجام می شود ؟
  در زمان دریافت وام، سند همچنان به نام شما باقی می ماند و فقط در رهن قرار می گیرد.
  آیا برای وام روی سند ملکی به ضامن نیاز است؟
  برای دریافت این وام شما نیاز به هیچ گونه ضامنی ندارید و می توانید وام را بدون ضامن را دریافت نمایید.
  بیشترین مبلغ پرداختی برای این وام چقدر است؟
  مبلغ وام با توجه به نوع درخواست و قیمت ملک متفاوت است، اما وام ملکی با مبالغ بالا نیز به درخواست کنندگان ارایه می شود.
  مدت زمان دریافت وام چقدر است ؟
  این نوع وام را می توانید در کمتر از دو روز دریافت نمایید.
  آیا دریافت وام از این طریق قانونی و شرعی است ؟
  دفتر ما موسسه حقوقی است و تمامی مراحل به صورت کاملا قانونی در دفترخانه اسناد رسمی انجام می شود.

  تلفن تماس برای دریافت اطلاعات و جزییات وام

  مشاوره رایگان تلفنی با راپیت لون
  پاسخگویی سریع
  پاسخگویی سریع
  مشاوره سرمایه گذاری
  6

  مشاوره سرمایه گذاری

  بدون ریسک با خیالی آسوده و با کمترین هزینه ممکن سرمایه…

  دیدن بیشتر
  وام روی طلا
  3

  وام روی طلا

  پرداخت 80 تا 90 درصد ارزش طلا؛ نگه داری طلا در…

  دیدن بیشتر
  راپیت لون | مرکز تامین سرمایه و مشاوره سرمایه گذاری | وام خودرو | وام سیم کارت | وام با سند ملکی | وام روی طلا | وام فوری

  به راهنمایی و یا مشاوره مالی نیاز دارید؟

  تمامی حقوق محفوظ است.