وام فوری با سند ملکی

وام فوری با سند ملکی

وام آزاد با سند ملکی یکی از روش های معمول دریافت وام بدون ضامن در ایران و حتی بسیاری از نقاط دنیا می‌باشد که به افراد امکان را می‌دهد تا با مراجعه موسسات مالی و گرفتن وام از طریق تضمین ملک ، سرمایه مورد نیاز خود را تأمین نمایند.

وام فوری با سند ملکی اغلب با شرایط مشخصی اعطا می‌شود و در حالت کلی هر شخص با دارا بودن یک سند ملکی با کاربری مسکونی و یا اداری، به عنوان تضمین بازپرداخت اقساط وام، می تواند مبالغ مشخصی را از بانک یا موسسات مالی دریافت نماید.

در حال حاضر برای وام با سند ملکی، می توان از انواع آن مانند وام تعمیرات مسکن، وام خرید خانه و حتی به عنوان تأمین سرمایه استفاده نمود. این وام به طور معمول با سود بهره مناسبی ارائه می‌شوند و برای همین، تمایل برای گرفتن آن را بالا می برد.

برای درخواست وام به طور معمول به بانک‌ها مراجعه می‌شود، اما چنانچه مالک یک ملک باشید می‌توانید با در نظر گرفتن شرایط، از طریق برخی مؤسسه های مالی نیز وام آزاد با سند ملکی را دریافت نمایید. در اینجا مواردی را در خصوص وام بانکی و برخی از موارد دخیل برای درخواست را توضیح می‌دهیم. ازین طریق می توان برای هرگونه درخواستی، اقدامات مناسب تری را انجام داد. چرا که برخی از مراحل درخواست تا دریافت وام، شامل جزییاتی‌ست که در نظر گرفتن آنها کمک شایانی به تصمیم گیری در هنگام دریافت وام می‌کند.

وام با سند ملکی

وام با سند ملکی از طریق بانک

همانطور که گفتیم وام فوری با سند ملکی از بانکها، معمولاً برای اهداف مرتبط با مسکن مانند خرید مسکن، تعمیرات مسکن و اموری مانند این ارائه می‌شود. برای گرفتن وام از بانک با سند ملکی، باید مراحل و پروسه هایی را طی کرد، تا در نهایت با در نظر گرفتن قوانین و شرایط موجود در سیستم بانکی کشور، بتوان به سرمایه مورد نیاز دست پیدا کرد. بنابراین باید مواردی را در صورت امکان وام بانکی در نظر گرفت؛

تحقیق و مقایسه:

قبل از انتخاب بانک یا مؤسسه مالی خاص برای درخواست وام ملکی ، انجام تحقیق و مقایسه میان بانک‌های گوناگون می‌تواند مفید باشد. مهمترین عواملی که باید مقایسه شود شامل نرخ بهره، مدت زمان بازپرداخت وام ، تضمین های مورد نیاز، و شرایط و مقررات مربوط به وام در بانک های گوناگون است.

ارزیابی اعتبار مالی شما:

بانک یا مؤسسه مالی اعتبار شما را ارزیابی می‌کند تا مشخص کند که آیا برای دریافت وام از طریق سند ملکی خود ، واجد شرایط هستید یا خیر. این مورد شامل بررسی درآمد و اطلاعات مالی شما، تاریخچه اعتبار، و دیگر عوامل مرتبط است.

تایید و تعیین مقدار وام:

پس از ارزیابی اعتبار مالی شما، بانک یا مؤسسه مالی می‌تواند تصمیم بگیرد که وام را تایید کند یا رد کند. اگر وام تایید شود، مقدار وام و شرایط آن مشخص می‌شوند. مقدار وام با توجه به ارزش ملک شما و همچنین شرایط مالی شما تعیین می‌شود.

بازپرداخت وام :

پس از تایید شدن وام، بانک یا مؤسسه مالی معمولاً مبلغ وام را به حساب واریز می‌کند. اما قبل از دریافت هر وام باید نسبت به شرایط بازپرداخت وام تحقیق کرد، چرا که برخی مواقع، شرایط اقساط و زمان بازپرداخت آن را، از توجیه منطقی کم می‌کند.

توجه به هزینه‌ها و نرخ بهره:

وام با یک سند ملکی هزینه‌های گوناگونی مانند هزینه‌های جانبی پرداخت وام، استعلام مدارک و برخی مراحل اداری، و حتی مبلغ نرخ بهره و هزینه‌های مربوط به پرداخت اقساط عقب مانده و غیره را در بر دارد. این هزینه ها باید به دقت بررسی و مشخص شود.

ثبت نام و تکمیل مدارک:

بعد از انتخاب بانک یا مؤسسه مالی و همچنین بررسی موارد گفته شده، باید به بانک و مؤسسه مربوطه مراجعه کرده تا مراحل اداری آن طی شود. مدارکی مانند کارت ملی، شناسنامه، مدارک مالکیت تضمین وام، که در اینجا سند ملکی می‌باشد و دیگر اسناد مورد نیاز تکمیل شوند.

با توجه به شرایط گوناگون بانک ها و موارد حقوقی و قانونی آنها، پیشنهاد می‌شود که قبل از درخواست وام آزاد، با مشاوران مالی مشورت کنید و به دقت شرایط و مقررات مربوط به وام را بررسی کنید تا بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

وام آزاد با سند ملکی

دریافت وام با سند ملکی بدون ضامن

در هنگام دریافت وام با سند ملکی بدون نیاز به ضامن، باید به این نکته توجه داشت که تضمین بازپرداخت وام اهمیت ویژه ای دارد. برخی از آن وام‌ها بدون نیاز به ضامن پرداخت می شوند. دلیل آن هم ماهیت درخواست افراد و نیاز فوری افراد به منابع مالی و همچنین عدم دسترسی به ضامن معتبر می‌باشد.

بنابراین برای دریافت وام، یک سند ملکی به عنوان تضمین اعتباری به بانک یا موسسه مالی ارائه می‌شود. این به معنای این است که اگر شخص وام‌گیرنده نسبت به پرداخت اقساط وام بانکی تاخیر داشته باشد، بانک یا موسسه مالی حق دارند ملک را در مالکیت خود درآورند و آن را طی قوانین از پیش تعیین شده ای در بازار مسکن به فروش برسانند. این روشی ست که بانک ها سالها در جهت مطالبات معوقه خود از آن استفاده می‌کنند.

دریافت کردن یک وام مناسب با سند ملکی و بدون نیاز به ضامن، از این جهت مورد توجه است که برای درخواست و گرفتن آن، نیازی به وجود ضامن حقیقی نمی‌باشد. ضامن فرد و یا افرادی هستند که به هر نحوی تضمین کننده پرداخت اقساط وام هستند و معمولا باید دارای گواهی کسر از حقوق نیز باشند. در بسیاری از موارد، برای وام هایی که از بانک‌ها ارائه می‌شوند، وجود ضامن حقیقی، مانع بزرگی در سر راه دریافت وام می‌باشد.

در حال حاضر با توجه به تضمین مستحکمی که سند ملکی، در جهت تأیید بازپرداخت اقساط وام ایجاد می‌کند، می‌توان برخی از انواع وام آزاد با سند ملکی را، بدون داشتن ضامن معتبر، دریافت کرد. این نوع وام با استفاده از تاییدیه سند ملکی، راه مناسبی برای تأمین مبلغ مالی مورد نیاز می‌باشد.

وام فوری با سند ملکی بدون ضامن

به طور حتم، برای شما هم پیش آمده که نیاز به مبلغ و تأمین سرمایه فوری دارید و هیچ گونه دسترسی‌ای به وام بانکی و وام با پرداخت فوری ندارید. در این شرایط بهترین راه شاید وام هایی باشند که بدون نیاز به ضامن و به صورت فوری پرداخت می شوند.

دریافت وام فوری روی سند ملکی بدون ضامن به معنای ارائه وام، بدون نیاز به هرگونه ضامن و اشخاصی است که تضمین کننده بازپرداخت وام آزاد هستند، و به صورت فوری و ضرب العجل به شخص درخواست دهنده پرداخت می‌شود. وامی که با سند ملکی دریافت می‌شود، یکی از راه‌های سریع و آسان گرفتن وام، در بین انواع آن است که معمولا مدت زمان دریافتی آن کمتر از چند روز برای متقاضی است و از مراکز و مؤسسات خصوصی به غیر از بانک‌ها و با شرایط مناسبی قابل پرداخت می‌باشد.

وام آزاد با سند ملکی

بهترین نوع دریافت وام با سند ملکی برای شما، وامی است که با شرایط‌تان هم‌خوانی داشته باشد و برای دریافت، بهره‌برداری و حتی بازپرداخت وام، با کمترین چالش ممکن روبه‌رو شوید. وام آزاد، در حالتی قابل توجیه است که زمانی را تصور کنید که به هیچ نوع ضامنی دسترسی نداشته باشید و گرفتار شرایط فورس ماژور جهت تأمین سرمایه نقدی باشید. در این صورت شاید یکی از بهترین شرایط و روش‌ها، گرفتن یک وام فوری است که از راه تضمین با سند ملکی باشد.

یکی از ویژگی‌های این نوع وام این است که برای دریافت وام، در حال حاضر به جز بانک ها، برخی از موسسات مالی نیز وجود دارند که امکان ارائه وام فوری را فراهم می کنند. به این صورت که با تأمین سرمایه لازم از سرمایه گذار، شرایط و پروسه های لازم برای انتقال سرمایه به سرمایه پذیر و درخواست دهنده ی وام را فراهم می کنند.

دریافت وام از موسسات مالی خصوصی، از برخی جهات همچون عدم نیاز به ضامن ، پرداخت فوری در زمانی حتی کمتر از 48 ساعت ، سهولت در فرآیند ثبت درخواست و انجام مراحل اداری آن وام و... نسبت به بانک‌ها برتری قابل توجه تری دارند.

بنابراین شاید یکی از گزینه های بسیار مناسب برای هر شخص در زمان نیاز فوری به مبالغ بالای مالی، انوع وام‌های آزاد با سند ملکی باشد.

انواع وام آزاد

ارائه وام فوری با تضمین سند ملکی شما
خدمات راپیت لون

دریافت وام فوری با سند ملکی و نکته‌های مربوط به آن :

تضمین سند ملکی: مفهوم تضمین با سند ملکی، یعنی سند ملک، به عنوان تضمین وام عمل می‌کند. و به این معنی است که فرد وام‌گیرنده، درخواست خود را به بانک یا مؤسسه مالی معتبر می‌دهد و به عنوان تضمین بازپرداخت اقساط، سند ملکی خود را ارائه می‌کنند. این سند به طور معمول در رهن وام دهنده قرار می‌گیرد. اگر افراد نتوانند اقساط وام را به موقع پرداخت کنند، بانک یا مؤسسه مالی حق دارد، ملک را به مالکیت خود درآورد.

سقف مقدار وام: مقدار وام با توجه به ارزش ملک و شرایط مالی افراد متغیر است. بیشتر بانک‌ها حداکثر مقدار وامی را معین می‌کنند که افراد می‌توانند بگیرند، که اغلب به ارزش ملک در رهن قرار گرفته و توانایی بازپرداخت وام گیرنده وابسته است. این ارقام گاهی بین 50 تا 70 درصد ارزش ملک می‌باشد. اما گاهی با توجه به مصوبات و قوانین، تغییراتی در آنها وجود خواهد داشت.

نرخ بهره: نرخ بهره برای وام با سند ملکی، به طور معمول پایین تر از وام های دیگر است. اما تعیین نرخ بهره وام، با توجه به ارزش قیمتی ملک، سقف مبلغ وام، توانایی بازپرداخت وام گیرنده و مواردی دیگر، متغیر است. با توجه به کمبود نقدینگی، دریافت وام میلیاردی با سند ملکی برای وام گیرنده، نسبت به نرخ بهره، همچنان توجیه بالا و ریسک پایینی دارد

مدت زمان بازپرداخت: مدت زمان بازپرداخت وام معمولاً متغیر است و بسته به میزان وام و شرایط مالی شخصی تعیین می‌شود. به طور معمول، این مدت زمان 6 ماه و یا بیشتر هم می‌تواند باشد.

شرایط و قوانین: شرایط و مقررات مربوط به وام با تضمین سند ملکی معمولاً متناسب با مقررات مالی و قوانین کشور می باشد. در این مورد ممکن است با تصویب قوانین جدید، شرایط پرداخت،تضمین، نرخ بهره، و تعهدات پرداخت برای درخواست دهندگان تغییر یابد.

مزایا و معایب: مزایای مهم وام آزاد شامل دریافت فوری، عدم نیاز به ضامن و رهایی از انجام پروسه های طولانی مدت و بسیاری از موارد دیگر باشد، اما از معدود معایب آن بتوان به مورد اشاره کرد که همه اشخاص دارای سند ملکی ارزشمند و بدون مشکل نباشند و دریافت وام آزاد برای همه مقدور نباشد.

اهمیت مشاوره: پیش از درخواست وام فوری با سند ملکی، تماس با کارشناسان این حوزه، و دریافت مشاوره مالی جهت بررسی دقیق وضعیت سند ملکی و امور حقوقی مربوط به آن، بهترین تصمیم گیری را برای هر شخص فراهم می‌کند. پس توصیه ما این است، که بهتر است با مشاوران مالی از گروه راپیت لون و یا هر مؤسسه معتبر دیگری مشورت شود و شرایط و مقررات پرداختی وام به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

آواتار کارشناس فنی

کارشناس فنی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. آواتار علیرضا نق

  سلام و وقت بخیر. منظور تون از وام آزاد چه وامیه؟ میشه بفرمایید. من حساب بانکیم مسدود شده، و نمی تونم از بانک وام بگیرم. چطور میشه کاری کرد؟

  1. آواتار کارشناس فنی

   سلام و وقت شما هم بخیر باشه. وام آزاد یعنی هر نوع وامی که از طریق منابعی غیر از بانک ها پرداخت می شود. به طور آزاد و بدون وابستگی به مراکز دیگر، یعنی همانطور که در این مقاله توضیح داده شده ، اگر شما سند ملکی داشته باشید، می توانید از از طریقه موسسه راپیت لون، وام آزاد با سند ملکی دریافت نمایید. مشکلی از بابت حساب بانکی شما نیست. مبلغ وام آزاد را می توان به شیوه های دیگری هم دریافت نمود.

 2. آواتار خسرو فتح الهی

  سلام. من یک زمین با کاربری صنعتی اطراف کرج دارم، ارزش ملک حدود 7 تا 8 تومن هست. شرایط وام چجوری هست ؟

  1. آواتار کارشناس فنی

   سلام و وقت بخیر جناب فتح الهی برای دریافت وام آزاد با سند ملکی، باید سند ملک شما معتبر و قابل استعلام باشه. و اگر هیچ مشکل قانونی نداشته باشد و در رهن هیچ موسسه ای هم نباشد، میتونید درخواست خودتان را ارسال کنید و یا با شماره کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. موفق باشید.

 3. آواتار عزت اله نهاوندی

  سلام. ببخشید شما وام با سند ملک بیشتر هم میدهی؟ بیشتر از ۷۰ درصد

راپیت لون | مرکز تامین سرمایه و مشاوره سرمایه گذاری | وام خودرو | وام سیم کارت | وام با سند ملکی | وام روی طلا | وام فوری

به راهنمایی و یا مشاوره مالی نیاز دارید؟

تمامی حقوق محفوظ است.