وام فوری یک روزه

فراهم کردن سرمایه نقدی در کمترین زمان ممکن، یک امتیاز ویژه برای بسیاری از ما است. سریعترین راه ممکن برای دریافت وام و تأمین سرمایه، یعنی دریافت وام فوری از مؤسسه راپیت لون.

امروزه داشتن سرعت در دریافت هر چیزی، بسیار با اهمیت‌تر از هر زمان دیگری شده است. یکی از مهمترین موقعیت‌هایی که زمان اولویت بالایی دارد، تأمین سرمایه برای مسائلی است که به صورت ناگهانی پیش می‌آیند. شاید در این شرایط به بانک‌ها مراجعه کرده‌ایم و با پاسخ منفی و یا مسیرهای پیچیده و طولانی آن‌ها روبه‌رو شده باشیم. در چنین زمان‌هایی است که به فکر فروش دارایی‌های خودمان و یا یکی از اموال خود می‌افتیم. که نتیجه آن هم می‌شود، از دست دادن اموال و سرمایه شخصی‌مان.

در این مواقع راهکارهای ساده‌تر و مفیدی نیز وجود دارد، و آن هم دریافت وام فوری از مؤسسه راپیت لون است. دریافت یک وام که به ساده‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود و در زمانی کوتاه به حساب شما واریز می‌گردد. راپیت لون با ارائه خدمات وام فوری یک روزه، فرآیند تأمین سرمایه را برای شما، بسیار ساده و کوتاه کرده است.

وام فوری یک روزه

شرایط وام فوری

وام فوری یک روزه که در مؤسسه راپیت لون ارائه می‌شود، در کوتاه‌ترین زمان و ساده‌ترین شیوه ممکن به شما تعلق می‌گیرد. تنها شرط مهم برای پرداخت وام فوری، نیاز به تضیمن جهت بازپرداخت اقساط وام است. برای همین، دریافت وام فوری از طریق اموال ارزشمند و سند مالکیت صورت می‌گیرد. یعنی چنانچه سند مالکیت معتبر و قابل استعلامی داشته باشید، می‌توانید به سادگی درخواست وام دهید.

داشتن یک سند معتبر و قابل استعلام

داشتن اموال ارزشمندی مانند طلا

این وام بر خلاف وام‌های بانکی با راحت‌ترین شرایط پرداخت می‌شود. برای پرداخت وام فوری، نیاز به دسته چک و یا هیچگونه ضامن نمی‌باشد. تنها شرط پرداخت، این است که شخص درخواست دهنده، بالای سن قانونی، یعنی ۱۸ سال باشد.

پرداخت این وام فقط در تهران و کرج انجام می‌شود و برای دریافت وام فوری یک روزه کرج و تهران، قرارداشتن محل سند مورد نظر، در شهرهای تهران و یا کرج اهمیت دارد.

حداقل مبلغ وام: ۱۰۰میلیون تومان

حداکثر مبلغ وام: بسته به میزان ارزش سند

ضامن مورد نیاز: بدون نیاز به ضامن

سند مورد نیاز: انواع سندهای معتبر

انواع پرداخت وام فوری یک روزه

انواع گوناگونی از وام‌های فوری بر روی سندهای مالکیت و حتی اموال ارزشمندی مانند طلا پرداخت می‌گردد. در صورت داشتن هر یک از اسناد مالکیت معتبر، می‌توانید بسته به شرایط شخصی خود، یک و یا همزمان چند نوع از وام‌های فوری را انتخاب نمایید.

وام روی سند ملکی

وام روی سند خودرو

وام روی سیم کارت

وام روی طلا

img

دریافت وام فوری یک روزه، با شرایطی کاملا قانونی و مطمئن، و با رعایت عقود شرعی، انجام تمام مراحل در دفترخانه اسناد رسمی

وام روی سند ملکی
1

وام روی سند ملکی

ارایه وام روی سند ملکی, به مقدار 50 تا 70 درصد…

درخواست سریع
وام روی سیم کارت
2

وام روی سیم کارت

پرداخت وام با 80 تا 90 درصد ارزش سیم کارت بدون…

درخواست سریع
وام روی طلا
3

وام روی طلا

پرداخت 80 تا 90 درصد ارزش طلا؛ نگه داری طلا در…

درخواست سریع
وام روی سند خودرو
4

وام روی سند خودرو

پرداخت 50 تا 70 درصد ارزش خودرو، پرداخت فقط روی سند…

درخواست سریع
مدت زمان دریافت وام فوری، بستگی به ارزش سند شما برای ضمانت و همچنین مدت زمان بازپرداخت اقساط دارد. اگر قصد داشته باشید با سند ملکی و یا اداری وام دریافت کنید، نیاز به یک یا دو روز کاری، برای انجام مراحل اداری جهت پرداخت تسهیلات به شما است. در کنار آن می‌توانید به راحتی وام روی خودرو را در کمتر از چند ساعت کاری دریافت نمایید. همچنین اگر قصد دریافت وام با طلا و یا سیم کارت را دارید، در سریع‌ترین زمان ممکن یعنی کمتر از نیم ساعت، می‌توانید وام مورد نیاز خود را دریافت کنید. در تمامی این مراحل شما نیازی به ضامن و یا دسته چک ندارید، و در نهایت به روشی ساده و فوری، از وام یک روزه کرج و تهران بهره‌مند می‌شوید.
مبلغ وام بسته به ارزش سند ملکی و خودرویی و یا دیگر اسناد شما متفاوت است. روی سند اداری و ملکی، می‌توانید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش ملک را وام دریافت نمایید. برای نمونه، اگر شما ملکی داشته باشید که ارزش آن ۶ میلیارد تومان باشد، می‌توانید بین ۳ تا ۴ میلیارد تومان وام را در کمتر از دو روز کاری دریافت کنید. همچنین روی سند خودروی شما، بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش روز خودرو، وام فوری یک روزه، پرداخت می‌شود. برای نمونه، اگه خودروی شما ۱ میلیارد تومان قیمت داشته باشد، می‌توانید حداکثر تا ۷۰۰ میلیون تومان، در کمتر از دو ساعت از مؤسسه راپیت لون، وام دریافت نمایید. تنها شرط لازم، برای دریافت این وام، این است که پلاک خودرو باید متعلق به شهر تهران و یا کرج باشد. این شرایط برای دریافت وام یک روزه روی طلا کمی متفاوت است. شما می‌توانید، تا ۹۰ درصد ارزش طلای خود را وام دریافت کنید. برای مثال اگر شما مقدار ۱۰۰ میلیون تومان طلا داشته باشید، در کمتر از نیم ساعت ۹۰ میلیون تومان تسهیلات فوری دریافت خواهید کرد.

نحوه پرداخت وام فوری

وام فوری از مؤسسه حقوقی راپیت لون با ساده ترین شرایط و در سریع ترین زمان ممکن پرداخت می‌شود. زمان پرداخت وام در برخی شرایط متفاوت است، از جمله نوع سندی که برای تضمین ارائه می‌شود.

در مرحله نخست لازم است که شرایط لازم برای دریافت وام را داشته باشید. یعنی همانطور که گفته شد، سن قانونی، دارا بودن سند مالکیت و مدارک شناسایی. در مرحله بعد، با تماس با مؤسسه راپیت لون، مراحل وام فوری یک روزه، به سادگی برای شما پیش می‌رود. 

کافی‌ست فرم درخواست وام را پر کنید و یا با شماره یکی از کارشناسان تماس بگیرید، تا در کمترین زمان، راهنمایی کامل و دقیقی را جهت دریافت وام و جزییات آن داشته باشید.

وام فوری یک روزه کرج و تهران را با آسودگی خاطر از ما دریافت نمایید.

همین حالا تماس بگیرید

مشاوره رایگان تأمین سرمایه
پاسخگویی سریع
پاسخگویی سریع

درخواست وام فوری یک روزه

دریافت سریع وام با شرایطی کاملا قانونی و مطمئن فرم درخواست زیر را تکمیل و ارسال نمایید

     راپیت لون | مرکز تامین سرمایه و مشاوره سرمایه گذاری | وام خودرو | وام سیم کارت | وام با سند ملکی | وام روی طلا | وام فوری

     به راهنمایی و یا مشاوره مالی نیاز دارید؟

     تمامی حقوق محفوظ است.