دریافت وام روی سند خودرو

ارائه وام روی خودرو، خدمتی از گروه راپیت لون

اگر برای انجام کارهای مالی و سرمایه گذاری های خود به وام نیاز دارید و یا برای تأمین سرمایه خود از روش های طولانی و پیچیده استفاده می کنید، با معرفی یکی دیگر از خدمات مالی گروه راپیت لون همراه باشید تا با روشی ساده و مفید برای دریافت وام و مبالغ مالی خود، یعنی وام خودرو آشنا شوید.

مراحل تأمین منابع مالی برای سرمایه گذاری و یا رفع مشکلات مالی، به طور معمول سخت، پیچیده و مستلزم داشتن تضمین های محکم و معتبر می باشد که در برخی موارد گرفتن وام را ناممکن و یا بسیار طولانی می کند.

وام روی سند خودرو، یکی از خدمات گروه مالی راپیت لون می باشد که شرایط دریافت وام فوری و و به دور از هرگونه پیچیدگی را فراهم کرده است. با این روش به سادگی می توانید وام خود را به دست آورید، و با پرکردن یک فرم و یا یک تماس تلفنی سریع و مشاوره با کارشناسان، به مقدار مبلغ مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید. دیگر نیازی به طی کردن مراحل طولانی و سخت نیست، وام روی خودرو همه چیز را برای شما آسان کرده است!

امروزه با توجه به رشد ارزش قیمت خودروهای شخصی، خودرو دیگر یک کالای مصرفی به حساب نمی آید و داشتن خودروی شخصی مزیتی مانند تضمین اعتباری برای وام را داراست. به این صورت که می توان وام را، با در رهن قراردادن سند مالکیت خودرو درخواست داد و مبلغ مورد نیاز خود را دریافت نمود.

رپیت لون | وام فوری | وام آزاد

گروه سرمایه گذاری راپیت لون ، ارائه دهنده انواع وام

جزییات دریافت وام روی سند خودرو

دریافت این نوع وام ساده می باشد. در عین حال باید توجه کنید که، شرایطی هم برای ارائه این خدمت و وام وجود دارد، و در صورت دارا بودن این شرایط و ویژگی ها، به آسانی وام را دریافت خواهید کرد. از جمله شرایط آن ثبت پلاک وسایل نقلیه شخصی، در تهران و کرج و همچنین ارزش قیمتی خودروی شما می باشد، و مقدار وام به توجه به ارزش گذاری قیمت روز خودرو است.

پلاک خودرو باید در تهران و یا کرج ثبت شده باشد و آدرس درج شده در برگه سبز مالکیت خودرو باید در شهر تهران باشد.

ارزش خودرو همواره متغیر است، و در زمان درخواست باید توجه کنید که قیمت خودروی شما بالاتر از مبلغ 200 میلیون تومان باشد.

وام از روی سند خودرو ، فقط به گروه خودروهای سواری تعلق می گیرد. و نمی توان این وام را به خودروهایی مانند کامیون، کامیونت، وانت و... ارائه داد.

دریافت وام خودرو از راپیت لون

مزیت های وام روی سند خودرو شما

دریافت وام از روی سند خودرو، مزیت هایی نسبت به سایر روش ها دارد. این مزیت ها شامل کاهش هزینه‌های تامین مالی برای مشتریان است. همچنین، این وام به این امکان را فراهم می کند تا در مواقعی که به یک وام فوری نیاز باشد، بدون نیاز به مراجعه به بانک ها ، از این خدمات استفاده شود و بدون نیاز به هرگونه سپرده گذاری و شخص ضامن، وام روی خودروی شما ارائه شود.

مطالعه بیشتر: 9 مزیت وام با سند خودرو

برای دریافت مبلغ وام روی سند خودرو، نیاز به هیچ گونه مبلغ برای سپرده گذاری در حساب شخصی نمی باشد و مبلغ صرفا با توجه به خودرو محاسبه می گردد.

با توجه به اینکه وام از روی سند خودرو، با کمترین مراحل کارشناسی و اداری انجام می شود، در زمان بسیار کوتاه قابل پرداخت است.همچنین، این وام به مشتریان این امکان را می‌دهد تا در مواقعی که به یک وام فوری نیاز دارند آن را دریافت نمایند.

در این روش هیچ گونه انتقال سند خودرو و همچنین انتقال فیزیکی خودرو به محل سرمایه گذار انجام نمی شود و خودرو در اختیار مالک باقی می ماند، و فقط سند در رهن ارائه دهنده وام قرار می گیرد.

وام روی سند خودرو | رپیت لون | وام فوری | وام آزاد

راه های درخواست وام روی سند خودرو

در مؤسسه تأمین سرمایه راپیت لون وام هایی مانند وام روی سند ملکی، وام روی سیم کارت، و سایر روش‌ها ارائه می شود. اگر شما نیز به دنبال دریافت و تأمین سرمایه از طریق خودروی شخصی خود هستید، اولین قدم برای شما ارسال درخواست به کارشناسان راپیت لون می باشد. از راه های گوناگونی مانند پر کردن فرم درخواست و یا تماس مستقیم با تلفن های موجود، درخواست خودتان را ثبت بفرمایید. در مرحله بعد تمام شرایط و محدودیت های مربوط به وام و همچنین شرایط خودروی شما به صورت کامل بررسی می گردد و در نهایت پس از تایید کارشناسان و تاییدیه شخص درخواست دهنده وام، مراحل نهایی وام روی سند خودرو انجام می شود.

هم اکنون از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید

فرم درخواست وام روی سند ماشین

  سوالات متداول

  پاسخ به پرسش هایی در خصوص وام های خودرویی

  در هنگام دریافت وام انتقال مالکیت سند انجام می شود ؟
  در زمان دریافت وام، سند و مالکیت به نام شما باقی می ماند و فقط سند خودرو در رهن قرار می گیرد.
  آیا در وام روی سند ماشین، به ضامن نیاز است؟
  برای دریافت این وام، نیاز به هیچ گونه ضامنی نمی باشد.
  مدت زمان پرداخت این وام چقدر است ؟
  با توجه شرایط،این وام را می توان در کمتر از دو روز نیز دریافت کرد.
  آیا وام روی سند ماشین، قانونی و شرعی است ؟
  دفتر ما موسسه حقوقی است و تمامی مراحل به صورت کاملا قانونی در دفترخانه اسناد رسمی انجام می شود.

  تلفن تماس برای دریافت اطلاعت و جزییات بیشتر

  مشاوره رایگان با کارشناسان راپیت لون
  پاسخگویی سریع
  پاسخگویی سریع
  مشاوره سرمایه گذاری
  6

  مشاوره سرمایه گذاری

  بدون ریسک با خیالی آسوده و با کمترین هزینه ممکن سرمایه…

  دیدن خدمت
  وام روی طلا
  3

  وام روی طلا

  پرداخت 80 تا 90 درصد ارزش طلا؛ نگه داری طلا در…

  دیدن خدمت
  راپیت لون | مرکز تامین سرمایه و مشاوره سرمایه گذاری | وام خودرو | وام سیم کارت | وام با سند ملکی | وام روی طلا | وام فوری

  به راهنمایی و یا مشاوره مالی نیاز دارید؟

  تمامی حقوق محفوظ است.