وام با سند خودرو

وام خودرو فوری چیست؟

وام خودرو، وامی است که از سند خودرو و ماشین های شخصی، به عنوان تضمین بازپرداخت استفاده می‌شود. در این نوع وام، سند خودرو به عنوان تضمین به بانک یا مؤسسه مالی ارائه می شود، که در بیشتر مواقع مالکیت سند انتقال پیدا نمی کند، بلکه در رهن طرف وام دهنده قرار می گیرد.

مسأله رهن سند، به این مفهوم است که، وام دهنده مالکیتی روی خودرو ندارد و فقط در صورت عدم پرداخت اقساط از سمت وام گیرنده، بانک یا مؤسسه مالی این حق را دارد، خودرو را به میزان بدهی‌های باقی‌مانده از وام، فروخته و  طلب خود را حاصل کند.

درخواست برای وام خودرو فوری، همانند وام فوری با سند ملکی، گزینه ای جذاب برای افرادی است که به دنبال تأمین منابع مالی فوری و ساده هستند. دریافت این وام، به افراد این امکان را می‌دهد که با ارائه سند خودروی خود به عنوان تضمین و اعتبار مالی، مبلغی را بدون نیاز به چک و ضامن، به عنوان وام خودرو بدون ضامن دریافت نمایند. با توجه به سادگی و منافعی که این نوع وام دارد، به بررسی بیشتر مزیت‌های آن می پردازیم.

چرا وام ماشین بدون ضامن؟

برخلاف گذشته که خودرو یک کالای بسیار سرمایه ای محسوب می شده و مختص قشر خاصی بوده، امروزه خودرو یکی از امکانات و دارایی های هر شخص بزرگسالی به حساب می آید.

خودرو جدا از کاربرد رفاهی برای انسان، خصوصا در کشور ما، به نوعی نقدینگی خوبی هم می‌تواند باشد که در زمان نیاز به سرمایه قابل توجه و مشکلات مالی، راهگشای مناسبی برای تأمین سرمایه باشد.

شاید در زمان مشکلات مالی، اولین ایده فروش خودروی شخصی باشد که به طور قطع یکی از راحت ترین و نقدترین روش ها است. اما باید دقت کرد که با توجه به وضعیت اقتصادی، تورم و گرانی ماشین، خرید مجدد و جایگزینی آن دشوارتر از زمان های دیگری شده است. بنابراین بیشتر از هر زمان دیگری نگهداری خودرو منطقی و گاها ضروری به نظر می رسد.

علاوه بر ایده‌ی فروش خودرو، می توان به راه کارهای دیگری هم توجه کرد. که همان وام از طریق سند خودرو است و با کمک یکی از ساده ترین روش‌ها و خودروی شخصی، می توان هم به تأمین مالی رسید و هم به حفظ دارایی و خودروی خود کمک کرد.

وام با سند خودرو

راپیت لون، ارائه دهنده انواع وام فوری با سند ماشین

مزیت وام خودرو بدون ضامن

در هنگام دریافت وام ماشین بدون ضامن باید به موارد گوناگونی توجه کرد، چرا که عدم توجه به برخی موارد ممکن است وام روی سند خودرو را، به دلایلی مانند، مقدار وام و بهره آن، زمان بازپرداخت و غیره، از توجیه خارج کند. بررسی دقیق موارد و مزیت ها، باعث کسب اطلاعت بیشتر و دقت در انتخاب و در نتیجه بهره مناسب مالی می شود.

9 مزیت وام از طریق سند خودرو

وام فوری با سند ماشین مزیت ها و برتری های خوبی را نسبت به سایر وام های موجود دارند که به برخی از آنها در خصوص وام خودرو اشاره می کنیم:

1- استفاده از ارزش خودرو:

اگر مالک یک خودروی با ارزش باشید، می‌توانید با گرفتن وام با سند خودرو، از ارزش افزوده ای که این دارایی برای شما ایجاد کرده، به عنوان تضمین برای درخواست وام بهره‌مند شوید و به سرمایه نقدی خود اضافه کنید.

2- سرعت در وام ماشین فوری:

دریافت وام با سند ماشین، به دلیل سادگی فرآیند و عدم نیاز به اسناد پیچیده، به سرعت دریافت در بین وامها شهرت دارد. بسیاری از ارائه‌دهندگان وام فوری با سند ماشین، درخواست‌های مشتریان را به سرعت پردازش کرده و پس از توافق، مبالغ مورد نیاز را به حساب افراد واریز می‌کنند.

3- عدم نیاز به چک و تضمین اضافی:

در بسیاری از موارد و شرایط، برای ارائه وام، نیازی به چک و تضمین هایی مانند سفته نمی باشد. به همین دلیل این نوع وام درخواست کننده بیشتری نیز دارد.

4- عدم نیاز به ضامن:

یکی از مزیت‌های چشمگیر وام با سند ماشین، عدم نیاز به ضامن است. برای همین، به اشخاص این امکان را می‌دهد که در صورت نداشتن ضامن معتبر یا عدم توانایی در پیدا کردن ضامن، همچنان از خدمات وام با سند خودرو بدون ضامن بهره‌مند شوند.

5- مبلغ بالای وام فوری سند ماشین :

وامی که از طریق خودروی شخصی تضمین می‌شود، با توجه به ارزش چندصد میلیونی و حتی چند میلیارد تومانی قیمت بیشتر خودروهای امروزی، مبالغی بالاتر از وام با تضمین های دیگر است و این مورد یعنی تضمین وام از طریق سند ماشین باعث می‌شود تا وام‌هایی با مبالغ بالا نیز تأمین شود.

6- امکان استفاده همزمان از خودرو:

یکی دیگر از مزایای وام با تضمین سند خودرو این است که در هنگام دریافت وام با سند ماشین وام، اشخاص می‌توانند از خودروی خود استفاده کنند. این امکان به اشخاص این اطمینان را می‌دهد که خودرو را در مالکیت خود نگه داشته، در حالی که فقط به ازای تضمین، وام را دریافت می‌کنند.

7- رفع نیازهای فوری:

گاهی نیازهای مالی بسیار فوری و پیش بینی نشده ای برای ما پیش می آید که درخواست وام اولویت ویژه ای پیدا می کند. وام با استفاده از سند خودرو، می‌تواند کمک زیادی کند تا نیازهای مالی فوری و خارج از برنامه، رفع شوند.

8- تنوع در شرایط بازپرداخت وام:

بسیاری از ارائه‌دهندگان وام با سند خودرو، امکانات مختلفی برای بازپرداخت فراهم کرده‌اند. افراد می‌توانند شرایط بازپرداخت را بر اساس توانایی مالی خود تنظیم کنند، که این امکان را فراهم می‌کند تا بهترین برنامه و شرایط موجود را انتخاب کنند.

9- رفع مشکلات اعتباری:

برخی از افراد با مشکلات اعتباری در حساب های مالی خود مواجه هستند و نمی‌توانند از وام‌های بانکی و سایر روش های مشابه بهره‌مند شوند. وام با استفاده از سند ماشین ممکن است یک گزینه مناسب برای رفع مشکلات اعتباری افراد باشد

برای مشاوره در امور مالی و سرمایه گذاری، و همچنین درخواست وام با سند خودرو، هم اینک با کارشناسان راپیت لون تماس بگیرید. 26293720-021

نتیجه گیری:

وام خودرو بدون ضامن، با توجه به سرعت در اخذ، عدم نیاز به ضامن، میزان وام بالا، امکان استفاده از خودرو و تنوع در شرایط بازپرداخت، و بسیاری از موارد دیگر، به عنوان یک گزینه موثر برای بهبود و تأمین منابع مالی افراد شناخته می‌شود.

از این رو می توان گفت، در صورتی که این نوع وام، با اطلاعات دقیق و انتخاب مطمئن همراه باشد، می‌تواند به اشخاص کمک کند تا نیازهای مالی خود را بهبود دهند. و مانند همیشه باید گفت بهترین تصمیم گیری، مشاوره با افراد مناسب و کارشناسان مالی، قبل از هرگونه درخواست وامی می باشد.

وام روی سند خودرو
4

وام روی سند خودرو

پرداخت 50 تا 70 درصد ارزش خودرو، پرداخت…

مشاهده خدمت
مشاوره سرمایه گذاری
6

مشاوره سرمایه گذاری

بدون ریسک با خیالی آسوده و با کمترین…

مشاهده خدمت
دسته بندی ها
تامین مالی
آواتار کارشناس فنی

کارشناس فنی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. آواتار مرتضی احمدوند

  سلام. وقت شما بخیر. شما روی ماشین ایرانی هم وام می دید؟ ماشین من پژو پارس هست.

  1. آواتار کارشناس فنی

   سلام و وقت شما هم بخیر. بله موسسه ما وام با سند خودرو ایرانی هم ارائه می دهد. لطفا در صورتی که امکان تماس دارید با شماره های قید شده تماس بگیرید، در غیر اینصورت شماره تون رو بفرمایید جهت هماهنگی برای تماس با شما. موفق باشید

 2. آواتار ع ذاکری

  سلام. یک سوال داشتم، ماشین بنده حدود 2 میلیارد تومن قیمتش هست. چقدر وام روی اون تعلق میگیره و درصدش چطوریه؟ تشکر

راپیت لون | مرکز تامین سرمایه و مشاوره سرمایه گذاری | وام خودرو | وام سیم کارت | وام با سند ملکی | وام روی طلا | وام فوری

به راهنمایی و یا مشاوره مالی نیاز دارید؟

تمامی حقوق محفوظ است.